Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Listopadové akce

lada-listopad_2.jpg

Listopad přinesl nejen chladné počasí, ale i horké novinky.

V knihovně se objevily knižní novinky v sekci pro děti i dospělé.

Proběhla i výměna knih z fondu Kutné Hory, přinášející nové literární dobrodružství pro všechny.

knizninovinky.jpg

Vánoční focení navodilo kouzelnou atmosféru. Fotografie zachycují radost a očekávání před blížícími se svátky. Tato akce už vytvořila krásné vzpomínky pro místní obyvatele. Moc děkuji paní fotografce, těším se na další spolupráci.

vteKQ.jpeg

V úterý 13. listopadu se nadšenci 3D tisku sešli na besedě, která byla nejen informativní, ale také naplněná praktickými ukázkami.  Účastníci měli možnost sledovat proces tisku různých modelů, včetně kostky na hraní a píštalky. Píštalka, která skutečně pískala, přidala do setkání hravý prvek a potěšila nejen děti, ale i dospělé. Během besedy bylo prezentováno široké spektrum modelů, od dětských hraček až po užitečné předměty pro domácnost i profesionální sféru.

 

Dne 18. listopadu se ve večerních hodinách konalo promítání vzpomínek v salonku kulturního domu, přinášející dojemné i úsměvné chvíle pro všechny, kteří se zúčastnili.

Nadcházející vánoční období je vždy plné radosti.

V pondělí 27.11. se knihovna stala centrem vánočního tvoření pro malé i velké. Vytvořilo se mnoho krásných ozdob, které nyní zdobí obecní vánoční stromek. Jednou z hlavních atrakcí byly obrovské ozdoby vytvořené pomocí 3D tisku (od Pepči). Děti měly příležitost ozdobit tyto unikátní kousky podle svého vkusu. Díky tomu získaly ozdoby na vánoční stromek nejen originální design, ale i osobnost.  Mimo to se věnovalo malování a zdobení tradičních vánočních ozdob. Děti projevily svou kreativitu a šikovnost.

Speciálnost byla věnována vytváření zvonečků z ruliček papíru. Míša H., která tuto dílnu vedla, sdílela své znalosti a dovednosti s účastníky. Každý mohl vyzkoušet svůj vlastní zvoneček a přidat tak jedinečný výtvor k vánoční výzdobě. A opravdu to není žádná sranda.

Během tvoření nechyběly ani vánoční koledy, které zpříjemnily atmosféru a vůně jehličí, která se nesla vzduchem, přidala k vánočnímu zážitku.

 

Navštivte nás každé pondělí od 17:00-19:00 h.

Instagram knihovna_jestrabka

VP

 

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes34
VčeraVčera104
TýdenTýden34
MěsícMěsíc1706
Od začátkuOd začátku46036