Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

KNIHOBUDKY!

budkywebMilí čtenáři, obyvatelé naší Lhoty i kolemjdoucí,

báječná zpráva! Několikaletý záměr se stal skutečností. Podařilo se nám zrealizovat výrobu a umístění dvou knihobudek. Jedna stojí pod ořechem na návsi, druhá je na "kamínkovém" dětském hřišti.

Jsou vskutku parádní a máme z nich radost! Doufám, že potěší i vás! Nejen proto na všechny apeluji, abychom si je opečovávali, neničili, ať nám dlouho slouží. Děkuji.

 

knihobudkyweb

 

Jak knihobudky fungují. Jednak jsou uvnitř či na zadní straně budky umístěna pravidla využití a jednak je to obecně platné pravidlo budek. Knihy si můžete půjčit, číst na místě nebo odnést domů, poté  knihu vrátit zpět do budky nebo, chcete-li si knihu nechat, vrátíte do budky knihu jinou. Do budky můžete knihy i darovat. Jen prosím, nepřecpávejte je, ať se nezničí. Chcete-li věnovat knihovně větší množství knih, zaneste je do knihovny, nebo je nechte na OÚ nebo anonymně za dveřmi knihovny. Děkuji.

 

Velké díky za pomoc s realizací patří Martinovi Tvrdíkovi za výrobu budek. Funkční, promyšlené, suprově vypadající a kvalitní! Další velké dík patří chlapům z ČAS stavitelství Bečváry za výrobu stojanů. A neposlední velké díky patří manželovi, Milanovi Přichystalovi, za zabudování stojanů do země a umístění budek. Není nad to, když má člověk kolem sebe lidi, co sdílejí jeho nadšení z práce.

 

Všem vám přeji příjemné užívaní budek. LP

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes37
VčeraVčera104
TýdenTýden37
MěsícMěsíc1709
Od začátkuOd začátku46039